Gofounders

Myslíte, že existuje projekt, pomocou ktorého si za veľmi krátky čas dokážete vybudovať pravidelný pasívny príjem?

Myslíte, že existuje projekt v rámci ktorého by ste boli spoluzakladateľom?

Myslíte, že existuje projekt, v rámci ktorého by firma robila kampane pre STOVKY MILIÓNOV ľudí so záujmom o zárobok a pridávala by ich do Vašej vlastnej štruktúry a Vy by ste tak mali príjem z nákupu produktov vo Vašom teame?

Myslíte, že existuje projekt, ktorého produkty budú získavať pre Vás a Váš team spolupracovníkov v tomto podnikaní?

Myslíte, že existuje projekt, kde tieto produkty stačí zaplatiť jednorázovo z vlastného vrecka (25$), nebudete musieť mesačne uhrádzať nejakú platbu za produkty, pretože ich bude uhrádzať firma za Vás z časti Vášho príjmu, ktorý pre Vás samotná firma vybudovala a Vy máte aj tak pravidelný mesačný príjem?

Myslíte, že existuje projekt, kde je plán príjmov  vytvorený tak, aby NIE 3% v hornej časti štruktúry zarobili všetky peniaze, ale aby VŠETCI členovia a zakladajúci členovia získali prvé umiestnenie pred spustením a mnohými spôsobmi profitovali zo spoločnosti?

Myslíte, že existuje projekt, kde máme 100% doživotnú garanciu vrátenia peňazí za produkty? Teda podnikanie bez rizika? Taktiež k tomu bezpečnosť reálneho MLM a OKAMŽITÉ VÝPLATY?

Myslíte, že existuje projekt, ktorý je riadne registrovaný, legálny, odporúčaný podnikateľom so 45 ročnými skúsenosťami? Kde máme majiteľa projektu, ktorý nášmu teamu maximálne pomáha, ktorý príde za nami z USA a spraví pre nás meeting, pomôže zriadiť kancelárie v Čechách aj na Slovensku?

Páčil by sa Ti takýto projekt, v ktorom sa dá momentálne zaplatiť jednoducho platobnou kartou, alebo s bitcoinami za zakladateľské členstvo, ktoré Ti zabezpečí TOP pozície vo firemnej štruktúre, vďaka ktorému sa Ti pridajú do Tvojej vlastnej štruktúry aktívni ľudia z kampaní pre vyše 150 MILIÓNOV ľudí, ktorí majú záujem o online podnikanie?

A viete si predstaviť projekt, ktorý ponúka nie len toto všetko, ale omnoho viac?

Pre viacej informácií píšte na  slavokan.market@mail.com

Aby som Vám mohol zaslať linky na konkrétne videá, kde je projekt vysvetlený, registrujte sa bezplatne a nezáväzne cez tento odkaz:   https://www.gofounders.net/users/registration/15778

Tí, ktorí do projektu vstúpia budú mať prístup aj do facebookovej skupiny, kde je už vyše 800 nadšených ľudí a množstvo informácií, priame infa od zakladateľa projektu a pod.

Comments are closed.