Gofounders

Takže vlak sa nám rozbehol a začína naberať rýchlosť. Zapojte sa ešte dnes a získajte čo najlepšie miesto vo firemnej sieti. Nesnívajte len, nerozoberajte dokola, nezáviďte úspešným…, naskočte a začnite budovať svoju finančnú slobodu v projekte, kde sa každý nájde. Chcete predávať produkty? Predávajte! Chcete ich kupovať a využívať? Kupujte! Chcete budovať svoj tým a pomáhať svojim členom na ceste k finančnej slobode? Budujte! Máte problém oslovovať ľudí a získavať ich do svojho týmu? Neoslovujte! Ľudí z celého sveta do Vašej siete zabezpečí firma a Váš sponzor. Alebo nechcete robiť nič? Nerobte! Posaďte sa k oknu, pozorujte a užívajte si cestu k finančnej slobode. Jediné, čo ale musíte urobiť a to za vás nikto nespraví, je do toho vlaku naskočiť.

O čom teda projekt vlastne je?

Projekt sa buduje od minulého roka a momentálne je vo fáze dokončovacích prác. Web stránky sú prakticky dokončené a funkčné, otvárajú sa nové kancelárie, prijímajú sa stáli zamestnanci, najlepší programátori pracujú na plné obrátky a skupina zakladateľov, medzi ktorých môžeš patriť aj ty, sa celosvetovo rozrastá. Ide o projekt, ktorý po spustení vyvolá revolúciu v oblasti budovania pasívneho príjmu. O čo teda ide?

Ide o nový produktový mlm. Ak sa zaregistrujete, stanete sa spoluzakladateľom s množstvom výhod. Čo teda získate, ak sa rozhodnete do tohto vlaku naskočiť?

– kúpou zakladateľskej pozície za 97 USD, čo je dnes ozaj minimum na začatie budovania si vlastného online podnikania sa stanete súčasťou 1 % z tých, ktorí tento biznis pomáhajú rozbehnúť. Získate najvýhodnejšie miesta vo firemnej štruktúre (matrixe). Hneď po registrácii sa na pozadí začína budovať Vaša vlastná sieť spolupracovníkov, ktorí do Vašej štruktúry sú priraďovaní v dôsledku registrácie nových členov od tvojich sponzorov. Svoju nepriamu štruktúru uvidíte po spustení projektu. Od začiatku spustenia prvej fázy, ktorá bude zameraná na oslovovaní záujemcov o online biznis v rámci celého sveta, budú títo zaregistrovaní záujemcovia priraďovaní aj do Vašej štruktúry. Firma predpokladá , že Vám dodá 3 ľudí každý mesiac (na ďalší mesiac troch každému z nich, čo je už 12 atď.). Keďže ide o sieťový marketing, čím viacej ľudí v sieti máte, tým skôr sa dopracujete k vyšším zárobkom. Už z toho je vidno, že do svojej štruktúry ľudí nepotrebujete registrovať, urobí to pre Vás firma a budú k Vám padať aj ľudia od Vašich sponzorov (v prvom leveli môžete mať len troch ľudí). Príklad: Váš sponzor má troch ľudí (to je prvý level a jeden z nich si ty). Ak zaregistruje ďalšieho, ten sa zapíše už do jeho druhého levelu, to znamená pod Vás. Ak však túto možnosť ponúknete svojmu okoliu a zaregistrujete aj svojich priamych ľudí, Vaša štruktúra sa vybuduje mnohonásobne rýchlejšie a Vy sa dopracujete k pasívnemu príjmu oveľa skôr.

Zakladatelia budú mať aj mnohé iné možnosti zárobkov a výhod, ale najdôležitejšie je pochopiť systém budovania vlastnej štruktúry.

– z čoho bude firma vyplácať?  Z predaja produktov.  Budú 4 produktové rady v hodnote 25, 125, 250 a 500 USD. Každý zaregistrovaný člen, ak chce zarábať, musí si kúpiť jednorázovo minimálne tú najnižšiu radu za 25 USD na mesiac. Už táto najnižšia rada Vám vygeneruje  určitý zisk z ľudí vo Vašej štruktúre.  Z tohto zisku (Vy už nemusíte zo svojho nič platiť) sa zakúpi tento 25 USD produkt na ďalší mesiac a zvyšok je Váš čistý zisk, ktorý máte uvoľnený na vyplatenie. Ak Váš zisk dosiahne hodnotu produktu za 125 USD, môžete si ho zakúpiť a Vaše zisky budú oveľa vyššie. Samozrejme, tie vyššie rady si môžete zakúpiť aj zo svojho, alebo počkať až na zisky a z nich si ich uhrádzať. A čo ak na začiatku nedosiahnem ešte zisk 25 USD? Žiadny problém. Firma počká, až ten zisk budete mať a až z neho sa Vám zakúpi ten balíček. Vy svoju pozíciu v štruktúre nestrácate. A nezabúdajte, že každý mesiac k Vám budú pribúdať noví ľudia a ich počet sa tak bude zvyšovať a s ním aj Vaše zisky.   

Už pri 9. ľuďoch ten zisk budete mať. Nezabúdajte, že mesačne Vám firma dodá min. troch ľudí.  Ak máte troch ľudí, na ďalší mesiac sa pridajú traja každému, čiže budete mať už 12 ľudí a na ďalší mesiac opäť každému, čo je už 39 ľudí a to je zisk 87 USD mesačne, na ďalší mesiac 120 ľudí pri zisku 168 USD a to nerátame ľudí od Vašich sponzorov…  a stále sa to zvyšuje. Po štyroch mesiacoch máte pravidelný mesačný príjem 168 USD. Ak si ale každý z Vašich ľudí v tíme zakúpi zo svojho zisku vyšší balík za 125 USD, tam už je z rovnakého počtu ľudí v tíme zisk 759 USD každý mesiac + zisk 168 USD z 25 dolárového balíka. Pri takomto zisku si môžete dovoliť ešte vyšší balík v hodnote 250 usd, kde je zisk pri rovnakom počte ľudí  ešte oveľa vyšší.  Tu je vysvetlený systém:  Tabuľka zárobkov: https://www.youtube.com/watch?v=tTZLkDokCMI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1TRfKW4SpG7gfmZ-Ak_6QJKZ-h__2GSH6ZNWFlpDS2WEoSgsi8uke-QUs

Ak sa teda chcete zapojiť, tu je bezplatný registračný link: https://www.gofounders.net/users/registration/15778

A niečo o projekte:  https://youtu.be/r4jW90vSlDY 

Samozrejme, tie zakúpené balíčky obsahujú skutočné produkty, ktoré sa bežne využívajú. Ich využívanie nie je podmienkou. Bude tam možnosť vytvorenia vlastnej web stránky, jej propagácia, budete tak môcť získavať zákazníkov aj do Vášho e-shopu, klientov pre svoju firmu, či spolupracovníkov do projektu, ktorému sa venujete, ak niekto má aj iný biznis, a omnoho viacej a to všetko aj v slovenčine. Všetko to bude mať vlastnú AI technológiu – vlastnú umelú inteligenciu.

Bezplatne sa zaregistrujte a skôr, ako uhradíte zakladateľské členstvo, pozrite si priložené odkazy, prípadne sa pýtajte: https://www.gofounders.net/users/registration/

Po uhradení zakladateľskej pozície mi dajte vedieť a ja Vás prihlásim do našej facebookovej skupiny, kde je už cez 1000 nadšencov a kde je množstvo videí a informácií k projektu.

Máte otázky? Posielajte ich na
slavokan.market@gmail.comComments are closed.